ÇÖZÜMLERİMİZ

Yeni gerçekleştirdiğmiz Ar-Ge çalışmaları ile adımızdan söz ettirmek,işimizin bir parçası

LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDE ARTADA ÇÖZÜMLERİ

Lojistik ve Taşımacılık Sektöründeki kuruluşlar giderek artan iş hacmi, gelişen uluslararası ticaret, hızla şekil değiştiren ve artan müşteri istekleri ile rekabet ve maliyet baskısı nedenleri ile uygun Bilgi Teknolojisi (BT) çözümlerini etkin bir şekilde kullanma zorunluluğu ile karşı karşıyadırlar. Tedarik Zinciri Yönetimi alanındaki beklentilerin artması iş süreçlerinin bir bütün olarak yönetilmesini zorunlu kılmaktadır. Lojistik sektöründeki kuruluşların günümüzde esnek, çevik ve yüksek verimlilikte çalışan bir organizasyon ile kaliteli hizmet üretmeleri gerekmektedir.

ART ADA tarafından geliştirilmiş olan, LOGISTICA Lojistik ve Taşımacılık Yönetimi Uygulaması (LOGISTICA®), LOGISTICA Finansal Yönetim Modülü. LOGISTICA Ön Muhasebe Modülü, CRM Yönetimi , Personel Yönetimi, Pazarlama Modülü ve LOGISTICA E-ARŞİV/E-FATURA Yönetimi birlikte entegre olarak kullanıldıK, bir lojistik şirketi için Kurumsal Kaynak Planlaması (Enterprise Resource Planning - ERP) çözümü oluşturmakta ve kuruluşların yukarıda açıklanan gereksinimlerini karşılamayı amaçlamaktadır.

LOGISTICA® Müşteri İlişkileri Yönetimi ve Müşteri İlişkileri Yönetimi Web Uygulamaları (WebCRM) ayrıntılı müşteri, aday müşteri ve pazar bilgileri, pazarlama ve satış aktiviteleri, kampanya yönetimi, satış ve müşteri temsilcileri yönetimi, şikâyet yönetimi, ön muhasebe yönetimi, fatura istatistik ve raporlama sisteminden oluşmaktadır. Lojistik iş süreçleri ile entegre olarak çalışan bu uygulama gelişkin özelliklere sahip bir Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemi (Customer Relationship Management –CRM) oluşturmaktadır.

LOGISTICA - CHAMP (TRAXON) EDI Entegrasyonu
  • Tek arayüzden tüm üye havayolları ile entegrasyon
  • Rezervasyon isteğinin (booking) gönderilmesi
  • Ana konşimento bilgilerinin (MAWB) otomatik olarak gönderilmesi
  • Ara konşimento bilgilerinin (HAWB) gönderilmesi
  • Havayollarından 7/24 otomatik olarak konşimento durum bilgilerinin alınması
  • Alınan konşimento durum bilgilerinin (yüklendi, uçtu, vardı, gümrükte vb.) ilgili pozisyon ve yüklere işlenmesi ve kronolojik olarak sorgulanabilmesi
  • Alınan gerçekleşen varış tarihi bilgisi ve uçuş tarihi bilgileri ile tedarikçi ölçümü
  • İthalat konşimentolarının CHAMP Sisteminden alınması ile otomatik olarak pozisyon ve yük kayıtları yaratılması
  • İthalat konşimentolarının durum bilgilerinin alınması ile pozisyon ve yük durumlarının güncellenmesi
  • İnternet üzerinden CARGOIMP formatında mesaj alışverişi

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Free HTML5 Bootstrap Template by colorlib.com

Copyright ©Copyright 2021, ARTADA Yazılım ve Mühendislik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. by Design and coding by ARTADA Team