ÖZEL YAZILIMLARIMIZ

ARTADA YAZILIM, İşletmeye uygun modüler yapı ile yeni özellikle ve fonksiyonlar ile ihtiyaca göre gelişmeye açık yazılımlar üretir.

Uluslararası Taşımacılık ve Forwarder Yazılımı

LOGISTICA

Forwarder ve Uluslararası Deniz taşımacılığı yapan firmalara yönelik, Rezervasyon, Teklif , Operasyon yönetimi yapabildiğiniz, kullanışlı, basit ve güvenli bir sistemdir. Deniz, Hava, Kara taşımacılığına yönelik tüm oprasyonlarınızı ve bildirimlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz bir yapıdadır. İşlemler sonunda muhasebeleştirebildiğiniz bu sistemle, borç alacak takibinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca müşterileriniz web sitenizden kontrol yapabilir ya da uygulama ile rezervasyonlarını ve yüklerini izleyebilir.

Sistem İçeriği;

 • Teklif Modülü, İthalat ve İhracat Yapan Firmaların Booking (Rezervasyon) Kayıtları
 • Deniz, Hava, Kara Bookinglerini Sınıflandırarak Açma
 • Yük masraf kalemlerinin kaydı, Yük, ağırlık, CW gibi bilgilerinin kaydı, Yük masraflarının, alış satış bedellerinin sisteme kaydının gerçekleştirilmesi
 • Booking Yazışmaları ve Otomatik E-Posta Gönderimi
 • Routing Order, Booking Advice
 • Rezervasyon Formu,Çıkış bilgilendirme, Varış Bilgilendirme , Ordino İhbarı, Konşimento, Draft Konşimento baskılarının istenilen formatta kayıt edilmesi
 • Operasyonda Master-Detail ya da Master-House yapısı ile Konsol Açmak
 • FULL yada PARSIYEL yük bilgilerinin sisteme kaydı
 • CRM Yönetimi
 • Finans ve Raporlar Modulü

Restoran Adisyon, Kafe Otomasyonu

RESTA

Restoran, pastane, cafe, bar ve oteller için güvenilir bir kullanım deneyimi sunan adisyon ve restoran otomasyon sistemi, işletmelerin işini kolaylaştırmak ve daha hızlı işlem yapmak için özel olarak tasarlanmış bir sistemdir.

Bu program ile günlük cironuzu takip edebilir, hangi ürünlerin daha fazla satıldığını raporlayabilirsiniz. Reçete sisteminide destekleyen bu sistemde,kendiniz tüm menüleri, reçeteleri dizayn edebilirsiniz. Garson bazlı raporlamalar ile çalışanlarınızın performansını değerlendirebilirsiniz. Ek olarak Android RESTA ile, cep telefonlarınızdan kolaylıkla restoranınızı takip edebilirsiniz.

Market Otomasyonu

ARTPLUS

ARTPLUS Market Otomasyonu müşterilerin satış ve ödemelerini takip etmek, müşteri, satış ve ödeme süreçlerini yönetmek ve bunları raporlamak üzere mağaza işletmelerine özel geliştirilmiş bir yazılımdır.

İşletmeye uygun modüler yapı ile yeni özellikle ve fonksiyonlar ile ihtiyaca göre gelişmeye açık Market Otomasyonu, İş akışına ve işletme yoğunluğuna göre arttırılabilir fonksiyonelliğe sahiptir.

Proje ve CRM Yönetim Sistemi

OPMAN

Bu sistem ile, müşterileriniz ile görüşmeleri kayıt altına alabilir, Projelerinizi Fırsat yönetim sistemi ile birleştirerek takip edebilirsiniz.

Müşterilerinize verdiğiniz teklifler, müşterilerinizin siparişleri, sevkiyatlarınız ve muhasebesel tüm verileriniz bir arada sunulmaktadır. Ayrıca gelişmiş raporlama ve mobil uygulama entegrasyonları ile, sahadan anlık veriler alınabilmektedir.

ERP Üretim ve Süreç Yönetim Sistemi

ARTERP

ARTERP portföyünde standart kurulumların yanı sıra geliştirmeye açık, modüler yapılar da sunuluyor.

İsteğe ve ihtiyaca göre eklenebilen modüllerle tüm işletmeler, kendileri için en uygun ERP paketini oluşturabiliyor. Modüllerin yanı sıra app-in-app teknolojisiyle yeni uygulamalar sisteme entegre edilebiliyor; widget'lar ile de kullanım kolaylığı artırılabiliyor.

Alarm Gözlem Merkezi Programı

OPSİM

OPSIM,Alarm gözlem merkezleri için hazırlanmış, kendisini 8000 abone ile ispatlamış bir otomasyondur.Sahadan gelen sinyaller dinleyici yardımı ile alınmakta, ayrıştırılmakta ve abone kartlarına yerleştirilmektedir.Operatörler 2 sn lik bir süre içerisinde sinyali değerlendirebilmekte, VOIP arama ile müşteriye ulaşabilmektedir.

TCP/IP ve com Portlardan veri alma özelliğine sahip dinleyici
 • Ham Verinin ayrıştırılmasıyla ilgili, veri ayrıştırıcı ayarlama modülü
 • ASIS Servis, bu servisle gelen verileri parçalayıp, Abone kartına yerleştirme
 • Aboneye ait, Mesai, Bölge, Kullanıcı, ait sinyaller, ayarlar ve notları tek ekranda görebilme
 • Bayi modülü
 • VOIP desteği
 • E-Posta, SMS ile abone yi bilgilendirme servisi
 • Görsel Grafikler
 • Sinyal Erteleme
 • İstatistikler ve Raporlamalar
 • Teknik servis modülü
 • Abone, Bayi ve teknik servis için mobil yazılımlar
 • Haritada yer gösterme
 • Araç Takip Sistemi Entegrasyonu
 • Cari Borç Takibi
 • Finans ve Personel Modulü

Mobil Plasiyer ve Distribütör Sistemi

ALFA

Sipariş, İrsaliye, Fatura, Nakit tahsilat, Kredi kartı tahsilat, Çek, Senet gibi ticari faaliyetlerinizi kontrollü bir şekilde yönetmenizi sağlar. Her türlü ticari faaliyete uyarlanabilir parametrik yapısıyla ticari sisteminize uyum sağlar. Online ve Offline çalışabilme yeteneği sayesinde tüm verilere anlık olarak ulaşabilme veya daha önceden hafızaya alınmış verilerle işlem yapabilme imkanı sunmaktadır. Merkezi yönetim uygulaması sayesinde yapılacak işlemler tamamen kontrol altında tutulmaktadır. Esnek raporlama sistemiyle her türlü işlem kolayca analiz edilebilmektedir. Tablet sistemlerinde ve Notebooklarda kullanılabilme özelliğine sahiptir.

Uluslararası Deniz Taşımacılığı Yazılımı

Komple hizmetin söz konusu olduğu hizmet sektörünün bir parçası olan deniz taşımacılğında bilgisayar programı kullanılmasının hizmet kalitesini artırıp, işlemlere hız getireceği gerçeği yadsınamaz. Bu yüzden Artada Yazılım siz forwarder olarak çalışan acentelerin günümüz koşullarında bütün istek ve beklentilerine cevap verecek olan bu modülü geliştirmiştir.

Hava Kargo Taşımacılık Yazılımı

Hava kargo modülü IATA veya NON-IATA acentelerin, ihracat, ithalat ve cari işlemlerini, kar-zarar hesaplamalarını en kolay ve hızlı şekilde yürütebilmesi için geliştirilmiş bir modüldür.

Uluslararası Kara Taşımacılık Yazılımı

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Modülünde, tüm müşteri ve tedarikçilerinizi aynı platform üzerinde toplayarak veri entegrasyonu yapmanız mümkündür.Tüm operasyon türlerinde komple ve parsiyel sipariş yönetimi, araç sefer yönetimi, sefer sürücü yönetimi, sürücü ve mazot hesapları takibi, tır karne yönetimi ve takibi, gelir & gider takipleri, kar & zarar analizleri, müşteri takibi ve yönetimi, sözleşme yönetimi, otomatik faturalama, çıkış ve varış ihbarnamelerinin otomatik olarak mail gönderilmesi ve benzeri işlemlerin hızlı ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.

Demiryolu Nakliye Yazılımı

Hammaddeden mamul maddeye, yedek parçadan otomobile, gıdadan beyaz eşyaya, yaptığınız tüm taşımaları sistemimizden takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Ulaşım sektörü içerisinde sürekli olarak kendini yenileyen, arayışlarını sürdüren ve gelişen teknolojiye ayak uyduran kuruluşumuz, lojistik sektörüne demiryolu taşımacılığına sistemsel gelişim imkanı sağlarken, diğer yandan yeniden yapılanmayla AB demiryollarına uyum noktasında gerekli yasal düzenlemeleri gerçekleştirmektedir.

Copyright © Copyright 2021, ARTADA Yazılım ve Mühendislik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. by Design and coding by ARTADA Team