Bulut Çözümleri

Bulut Bilişim, çok az yönetim çabası veya servis sağlayıcı etkileşimi ile, hızlı alınıp salıverilebilen ayarlanabilir bilişim kaynaklarının paylaşılır havuzuna, istendiğinde ve uygun bir şekilde ağ erişimi sağlayan bir modeldir. Bilgiler Internet üzerinde paylaşılan sunucular üzerinde saklanmakta, bu verilerin bu sunucu üzerinde kullanılarak istemci tarafına gösterilmesi ve üzerinde değişiklikler yapılmasıdır. Bulut bilişimin temellerini uygulama, sunucu, istemci gibi bilgi teknolojilerini ilgilendiren her konuda sanallaştırmanın yaygınlaşması oluşturmuştur Bulut terimi ise entegre çalışan bilgi işlem altyapıları (ağlar, sistemler ve uygulamalar dahil) oluşturmak için hayati önem taşıyan, teknoloji, kaynaklar ve altyapının konumu gibi unsurların soyut bir ifadesidir. Artada sisteminize uygun bulut çözümlerini seçmenizde ve uyarlanmasında tecrübeli kadrosu ile sizlere yardımcı olmaya hazırdır.

Free HTML5 Bootstrap Template by colorlib.com

Entegrasyon Hizmetleri

ARTADA olarak ürünlerimize dahil olan birçok gömülü entegrasyonun yanı sıra uzman yazılım ekiplerimiz ile entegrasyon hizmetleri kapsamında işletmelerin kullandıkları yazılımlar, kendilerine özel çözümler veya kamu kurum ve kuruluşları bankalar, yerel yönetimler gibi birçok yapı ile ürünlerimiz arasında kolay ve hızlı entegrasyon çözümleri sağlamaktayız.

Bunlardan başlıcaları; LOGO, LUCA ,PARAŞÜT, QNB Finansbank, Uyumsoft , EDM Bilişim ile sorunsuz entegrasyon sağlanmaktadır.

Free HTML5 Bootstrap Template by colorlib.com

Güvenlik Çözümleri

Günümüzde her türlü cihaz birbiriyle iletişime geçmeye başlamıştır. Böyle bir ortamda, sürekli gelişen, saldırgan ve karışık hale gelen kötü amaçlı yazılımlar firmaların veri güvenliğini daha fazla tehdit etmekte; bunların sonucunda daha esnek ve duyarlı bütünleşik bir güvenlik yönetimine ihtiyaç duyulmaktadır.

Artada; mükemmel koruma seviyeleri, değişen koşullara uyum, ölçeklenebilirlik, farklı platformlara çalışabilme, yüksek performans, üstün hata toleransı, kullanım kolaylığı ve yüksek verimlilik gibi piyasaya özgü ihtiyaçları hedef alan yenilikçi teknolojileri müşterilerine sunmaktadır.

Artada'nın sizlere sunduğu güvenlik çözümleri, güvenli yerel ve uzak alan ağ bağlantıları, kablolu veya kablosuz ağ erişimlerinin güvenliği, saldırı tespit ve engelleme sistemleri (IPS ), web filtreleme, veri kaybı önleme (DLP), mesajlaşma güvenliği, İki aşamalı ve çok aşamalı kimlik doğrulama (Two-Factor Authentication & Multi-Factor Authentication ), felaket kurtarma (Disaster Recovery) ve 5651 yasasına uygun kayıt tutma sistemlerini en uygun altyapı ürünleri dahilinde sunularak firmanıza entegre edilmesi ve yönetilmesini sağlar.

Free HTML5 Bootstrap Template by colorlib.com

DONANIM ÇÖZÜMLERİ

  • Veri Depolama Çözümleri
  • Yedekleme Çözümleri
  • Kümeleme Cluster Çözümleri
  • Sanallaştırma
  • Terminal Server ThinClient Çözümleri
  • Güvenlik Çözümleri
  • Server ve PC Çözümleri
  • Reklam Yönetimi Sistemi, SEO Hizmeti

Donanımlarımız

Copyright ©Copyright 2021, ARTADA Yazılım ve Mühendislik A.Ş. Tüm hakları saklıdır. by Design and coding by ARTADA Team